Pridať otázku

Spotrebný úver

Refinancovanie úveru s navýšením

Dobry den.Chcem sa spytat: mam vo VUB dva uvery a potreboval by som si este pozicat.Je mozne po schvaleni spojit tieto uvery do jedneho?Nemal by som 3 uvery ale len jeden,jednoduchsie aj kvoli prehladu o splatkach.Dakujem

Zlúčenie úverov do refinančného úveru

Dobrý deň, ja by som potrebovala poradiť ohľadom úverov, ktoré mám všetky vo vašej banke, či sa s tým dá niečo urobiť a či by sa to poprípade dalo dať do jedného.

Môžem požiadať o odklad splátky?

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, či sa nedá odložiť splátka na 1 mesiac, problémom je nedostatok financií v dôsledku mojej chvíľkovej pracovnej neschopnosti. Ďakujem

Omeškanie splátky pri spotrebnom úvere

Zdravím, chcem sa spýtať otázku ohľadne spotrebného úveru, čo sa stane, ak klient nezaplatí splátku v omeškaní ani po doručení druhej výzvy na zaplatenie. Ďakujem.

Môžem si navýšiť výšku môjho úveru?

Dobrý deň, chcel by som sa informovať o pôžičke. Momentálne v banke nemám predschválenú žiadnu sumu, pretože som si už prednedávnom bral. Ako by som si ju mohol navýšiť?

Predčasné splatenie úveru

Dobrý deň, chcela by som sa opýtať. Mám u Vás pôžičku a chcem ju predčasne splatiť. V priebehu pár dní by mali na úverový účet prísť potrebné peniažky na splatenie. Je potrebné prísť osobne na niektorú z pobočiek a nahlásiť to, alebo stačí aj takto e-mailom požiadať, aby ste si z toho stiahli celú zvyšnú dlžnú sumu úveru?