Pridať otázku

Ako funguje Lounge Key na Master Card World?

Ako funguje Lounge Key na Master Card World? Je vstup do salonikov zdarma, alebo uctuje sa poplatok? Je vyska poplatku rovnaka alebo je zverejneny cennik pre rozne letiska? Dakujem
Martin
22.11.2018 - 11:32

Dobrý deň, Martin,

bezplatný vstup môžete využiť v salónikoch Bratislava, Praha, Viedeň a platí to len pre držiteľa hlavnej karty po predložení Elite kartičky. Detailnejšie informácia nájdete na https://www.eliteprogram.sk/sk/mc-lounge.  Automatickou súčasťou kreditnej karty Mastercard World (hlavnej/dodatkovej) je služba LoungeKey, ktorá umožňuje klientovi vstup do viac ako 750 letiskových salónikov na viac ako 300 letiskách po celom svete.

K vstupu držitelia kreditnej karty Mastercard World nepotrebujete inú platobnú kartu, nie ste závislí na leteckej spoločnosti, s ktorou letíte, na cestovnej triede ani na vernostnom programe aerolínií. Vstup do salónika je spoplatnený v zmysle aktuálneho Cenníka ako pre držiteľa karty tak aj pre jeho hosťa (osoba, ktorá sprevádza držiteľa karty).

Všetky potrebné informácie, zoznam salónikov je k dispozícií na www.loungekey.com/vub alebo cez bezplatnú aplikáciu „LoungeKey“ pre mobil či tablet (dostupná na Google Play a App Store).

S pozdravom Lucia, VÚB banka.

Lucia

Lucia

je vo VÚB banke špecialista na oddelení zákazníckej podpory

Pomohla vám
táto odpoveď?

Pomôžte nám zlepšiť sa.

Ďakujeme za váš názor.