Pridať otázku

Vernostný program Priceless Specials

Dobrý deň, chcel by som sa opýtať, čo znamenajú vernostné body na mojej kreditnej karte. Ďakujem za poskytnutie odpovede
Juraj Pavlov
17.08.2016 - 10:35

Dobrý deň, 

vernostný program Priceless Specials Vám prináša dodatočné výhody pri platbe kartou MasterCard alebo Maestro v podobe odmien za platby a plnenia želaní. Za platbu kartou (debetnou alebo kreditnou) MasterCard/ Maestro v obchodoch zapojených do programu Priceless Specials môžete získať  odmenu z každej platby. Odmeny Vám budú pripísané na účet Priceless Specials a po dosiahnutí hodnoty 5 € Vám budú zaslané na bežný účet (pri debetnej karte) alebo kartový účet (pri kreditnej karte). Pre získanie odmeny je potrebné registrovať sa na stránke www.specials.sk

Registrácia:

1. Vytvorte si účet na https://private.pricelessspecials.cz/mcr-web/register-account?language=sk, stačí len vyplniť e-mail a heslo, ktoré budete vždy používať na prihlásenie do Priceless Specials.

2. Pridajte svoju platobnú kartu Mastercard alebo Maestro. Overenie prebehne raz-dva, stačí, keď zaplatíte kartou online v hodnote 0,10 €.

TOP obchodníci zapojení do programu Priceless Specials:

101 drogeria – odmena 5% z nákupu

Andrea shop – odmena 5% z nákupu

Martinus – odmena 3,5% z nákupu

Pet Center – odmena 5% z nákupu

SCHNEIDER Lekáreň – odmena 5% z nákupu

Tescoma – odmena 7% z nákupu

Terno/Kraj – odmena 5% z nákupu

Toyeto – odmena 7% z nákupu 

Fruitisimo – odmena 10% z nákupu

Cinemax – odmena 4% z nákupu

Corial – odmena 7% z nákup

Celkový zoznam obchodníkov spolu s prevádzkami a výškou odmeny nájdete na http://www.pricelessspecials.sk/cashback.html?#vsetky-ponuky. 

 

Ivan

Ivan

je vo VÚB banke špecialista na oddelení zákazníckej podpory

Pomohla vám
táto odpoveď?

Pomôžte nám zlepšiť sa.

Ďakujeme za váš názor.