Pridať otázku

Zmena účtu z účtu Magnifica na bežný účet

Dobrý deň. Akým spôsobom si môžem zmeniť účet Magnifica na bežný účet ? Musím navštíviť vašu pobočku alebo to ide aj inou formou?
Kornélia Martákova
17.08.2016 - 10:38

VÚB účet Magnifica je možné zmeniť len osobne na ktorejkoľvek pobočke s platným dokladom totožnosti na typ účtu, ktorý VÚB banka momentálne otvára.
Prehľad typov bežných účtov

O zmenu VÚB účtu Magnifica na Flexiúčet, ktorý bol zriaďovaný pred tým nie je možné požiadať. Je možné zmeniť VÚB účet Magnifica na VÚB Účet, pri ktorom sú podmienky uplatnenia zľavy takmer totožné. Rozdielna je len podmienka minimálneho kreditu na účte. Pri VÚB Konte je požadovaný minimálny kredit v hodnote 500 € mesačne a pri VÚB účte Magnifica vo výške 1 000 € mesačne.

Podmienky pre uplatnenia zľavy z poplatku za vedenie účtu sú:

- aspoň 1x za mesiac využijete službu Internet banking alebo Mobil banking (stačí sa len prihlásiť),

- za kalendárny mesiac Vám musí byť dohromady pripísaných aspoň 500 € na VÚB účet, resp. 1 000 € na VÚB účet Magnifica,

- a zároveň budete využívať 2 ďalšie produkty z nasledujúcich: spotrebný úver, hypotekárny úver,  kreditná karta (vy ako majiteľ účtu ňou musíte zaplatiť aspoň 3x mesačne), sporiaci účet alebo VÚB AM Prémiové sporenie (trvalé príkazy musia mať v priebehu mesiaca hodnotu aspoň 50 €), zostatky na vkladových účtoch v Eur a cudzej mene, investície do podielových fondov Eurizon (súčet hodnôt priemerných denných zostatkov na týchto produktoch za mesiac je minimálne 10 000 € a poistenie La Vita, ktoré musí byť uzatvorené pracovníkom VUB banky. 

50 % zľavu z poplatku získate, ak vlastníte a aktívne využívate 2 produkty z vybranej ponuky produktov,

100 % zľavu z poplatku získate, ak vlastníte a aktívne využívate 3 produkty z vybranej ponuky produktov.

Lucia

Lucia

je vo VÚB banke špecialista na oddelení zákazníckej podpory

Pomohla vám
táto odpoveď?

Pomôžte nám zlepšiť sa.

Ďakujeme za váš názor.