Pridať otázku

Koľko budem platiť za vedenie bežného účtu?

Dobrý deň, potrebujem si otvoriť bežný účet,koľko budem platiť za vedenie účtu vo Vašej banke.ĎAKUJEM.
milan kakoš
19.02.2018 - 08:19

Dobrý deň, pán Milan,

VÚB poskytuje viacero typov účtov, pričom štandardné typy sú VÚB účet a VÚB účet Magnifica. Prvý je za 6 € mesačne, druhý 9 €, ale v oboch prípadoch je možné získať 50% alebo 100% zľavu.

Zľava z poplatku sa vyhodnocuje začiatkom nasledujúceho mesiaca. V prípade, že splníte podmienky benefitu Odmena za vernosť, zľava Vám je pripísaná naspäť na Váš účet do 15-tého dňa v nasledujúcom mesiaci.

Zľavu za vedenie účtu vo výške 50% môžete získať, ak budete aktívne využívať účet a ďalšie služby, čo znamená:

- aspoň 1x za mesiac využijete službu Internet banking alebo Mobil banking (stačí sa len prihlásiť) a

- za kalendárny mesiac Vám musí byť dohromady pripísaných aspoň 500 € na VÚB účet, resp. 1 000 € na VÚB účet Magnifica,

- a zároveň budete využívať 2 ďalšie produkty z nasledujúcich: spotrebný úver, hypotekárny úver,  kreditná karta (vy ako majiteľ účtu ňou musíte zaplatiť aspoň 3x mesačne), sporiaci účet alebo VÚB AM Prémiové sporenie (trvalé príkazy musia mať v priebehu mesiaca hodnotu aspoň 50 €), zostatky na vkladových účtoch v Eur a cudzej mene, investície do podielových fondov VÚB AM (súčet hodnôt priemerných denných zostatkov na týchto produktoch za mesiac je minimálne 10 000 € a poistenie La Vita, ktoré musí byť uzatvorené pracovníkom VUB banky. 

Zľavu za vedenie účtu vo výške 100% môžete získať, ak budete aktívne využívať účet a tieto ďalšie služby:

- aspoň 1x za mesiac využijete službu Internet banking alebo Mobil banking a,

- za kalendárny mesiac Vám musí byť dohromady pripísaných aspoň 500 € na VÚB účet, resp. 1 000 € na VÚB účet Magnifica,

- a zároveň budete využívať aspoň 3 ďalšie produkty z nasledujúcich: spotrebný úver, hypotekárny úver,  kreditná karta (vy ako majiteľ účtu ňou musíte zaplatiť aspoň 3x mesačne), sporiaci účet alebo VÚB AM Prémiové sporenie (trvalé príkazy musia mať v priebehu mesiaca hodnotu aspoň 50 €), zostatky na vkladových účtoch v Eur a cudzej mene, investície do podielových fondov VÚB AM (súčet hodnôt priemerných denných zostatkov na týchto produktoch za mesiac je minimálne 10 000 € a poistenie La Vita, ktoré musí byť uzatvorené pracovníkom VUB banky. 

Ešte detailnejšie informácie o nových VUB kontách a podmienky získania odmeny za vernosť nájdete tiež v sekcii bežné účty, v Cenníku VÚB, pre občanov a vo Všeobecných obchodných podmienkach.

Pohyby na Vašich účtoch a všetky transakcie si môžete overiť telefonicky na službe Kontakt, cez Internet banking (na hlavnej obrazovke pri Vašom účte zvoľte tlačidlo "Ďalšie operácie – Detail účtu" a následne "Zloženie účtu") alebo osobne na ktorejkoľvek pobočke VÚB.

Ivan

Ivan

je vo VÚB banke špecialista na oddelení zákazníckej podpory

Pomohla vám
táto odpoveď?

Pomôžte nám zlepšiť sa.

Ďakujeme za váš názor.