Pridať otázku

Sú SMS notifikácie o pohyboch na účte spoplatnené?

Dobrý deň, sú SMS notifikácie o pohyboch na účte spoplatnené? Ďakujem.
Aďka Ištoková
13.03.2018 - 13:06

Dobrý deň, Adriana.

Podľa súčasného cenníka je cena za SMS notifikácie či už zasielané na slovenské alebo zahraničné telefónne číslo 0,15 €. Každopádne, pokiaľ máte ktorýkoľvek typ VÚB účtu (štandardný, študentský, pre mladých, pre juniorov, magnifica), tak môžete mať v rámci účtu komponent "SMS správy - neobmedzene", ktorý Vám umožní nastaviť si jedno slovenské telefónne číslo, v prospech ktorého Vám budú zasielané správy bezplatne. Ak si želáte skontrolovať Vaše nastavenia, tak nás prosím kontaktujte na 0850 123 000, kde Vám to preveríme po Vašej autentifikácii.

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že od 1.1.2020 dochádza k zmene spoplatnenia za SMS notifikácie na účte. Zmena sa týka všetkých klientov, ktorí majú v konte komponent „SMS správy - neobmedzene“. Od 1.1.2020 bude každá SMS notifikácia o pohybe na účte spoplatnená sumou 0,15 €. Celková výška mesačného poplatku za všetky zaslané SMS o pohybe na účte bude pre klientov, ktorí majú komponent „SMS správy - neobmedzene“ v konte  maximálne 1,00 €.

Pokiaľ nechcete mať spoplatnené SMS notifikácie, odporúčame Vám zmenu nastavenia na inú formu notifikácie – PUSH notifikácie, alebo emailové notifikácie.

Prajem pekný deň.

Ivan

Ivan

je vo VÚB banke špecialista na oddelení zákazníckej podpory

Pomohla vám
táto odpoveď?

Pomôžte nám zlepšiť sa.

Ďakujeme za váš názor.