Pridať otázku

Aký je poplatok za SMS notifikáciu pri pohybe na účte?

„Dobrý deň, chcem sa opýtať na zmenu limitu na zasielanie upozorňujúcich SMS,. ďakujem ”
Filip Štepán
16.08.2016 - 11:52

Dobrý deň, pán Filip,

Zmena nastavenia SMS notifikácií je bezplatná. Čo sa týka spoplatňovania doručovania SMS správ na telefónne číslo, ktoré si klient uviedol, zmenou sa nič nemení. To znamená, že ak má klient SMS upozornenia zahrnuté v rámci účtu a doteraz za ne neplatil, nebude účtovaný poplatok ani po zmene ich nastavenia. Ak klient nemá SMS správy zahrnuté v rámci účtu, každá doručovaná SMS je spoplatňovaná vo výške 0,15  €. Informáciu o tom, čo máte zahrnuté v rámci Vášho účtu si môžete jednoducho preveriť v Internet bankingu nasledovným spôsobom:

1. V záložke „Účty“ si vyberte možnosť „Prehľad účtov“.

2. Vyberte si Váš účet a kliknete na možnosť „Detail“.

3. Kliknite na  „Zloženie účtu“.

Dovoľujeme si Vás upozorniť, že od 1.1.2020 dochádza k zmene spoplatnenia za SMS notifikácie na účte. Zmena sa týka všetkých klientov, ktorí majú v konte komponent „SMS správy - neobmedzene“. Od 1.1.2020 bude každá SMS notifikácia o pohybe na účte spoplatnená sumou 0,15 €. Celková výška mesačného poplatku za všetky zaslané SMS o pohybe na účte bude pre klientov, ktorí majú komponent „SMS správy - neobmedzene“ v konte  maximálne 1,00 €.

Pokiaľ nechcete mať spoplatnené SMS notifikácie, odporúčame Vám zmenu nastavenia na inú formu notifikácie – PUSH notifikácie, alebo emailové notifikácie.

 

Iveta

Iveta

je vo VÚB banke špecialista na oddelení zákazníckej podpory

Pomohla vám
táto odpoveď?

Pomôžte nám zlepšiť sa.

Ďakujeme za váš názor.