Pridať otázku

Môžem mať ďalší bežný účet okrem Senior konta?

Dobrý deň, môžem si zriadiť vo vašej banke aj ďalší bežný účet, ak už mám u vás zriadené Senior konto? Ďakujem.
Stano, Prešov
04.12.2019 - 12:43

Dobrý deň, pán Stano,

áno, v našej banke si môžete zriadiť okrem Senior konta aj ďalšie osobné bežné účty – napr. VÚB Účet alebo VÚB Účet Magnifica. Tieto účty poskytujú výhodný balík produktov a služieb, ktorý si môžete navoliť podľa vlastného rozhodnutia.

Taktiež je možné získať zľavu z poplatku za vedenie VÚB Účtu alebo VÚB Účtu Magnifica vo výške 50% alebo 100% pri aktívnom využívaní Vášho účtu:

- aspoň 1x za mesiac využijete službu Internet banking alebo Mobil banking (stačí sa len prihlásiť) a

- za kalendárny mesiac Vám musí byť dohromady pripísaných aspoň 500 € na VÚB účet, resp. 1 000 € na VÚB účet Magnifica,

- a zároveň budete využívať 2 ďalšie produkty (50% zľava) alebo 3 ďalšie produkty (100% zľava) z nasledujúcich: spotrebný úver, hypotekárny úver,  kreditná karta (vy ako majiteľ účtu ňou musíte zaplatiť aspoň 3x mesačne), sporiaci účet alebo VÚB AM Prémiové sporenie (trvalé príkazy musia mať v priebehu mesiaca hodnotu aspoň 50 €), zostatky na vkladových účtoch v Eur a cudzej mene, investície do podielových fondov VÚB AM (súčet hodnôt priemerných denných zostatkov na týchto produktoch za mesiac je minimálne 10 000 € a poistenie La Vita, ktoré musí byť uzatvorené pracovníkom VUB banky. 

Detailnejšie informácie o VUB kontách a podmienky získania odmeny za vernosť nájdete tiež na  www.vub.sk/ucty/, v Cenníku VÚB a vo Všeobecných obchodných podmienkach.

 

Ivan

Ivan

je vo VÚB banke špecialista na oddelení zákazníckej podpory

Pomohla vám
táto odpoveď?

Pomôžte nám zlepšiť sa.

Ďakujeme za váš názor.